Contact

Heb je een vraag of opmerking, neem dan hier contact met ons op.
Je kan ook via de onderstaande gegevens contact opnemen:

Functie Naam Email Telefoon
Voorzitter Christa Haasnoot voorzitter@VerenigingReumaActiefdePeel.nl
-
Vice-Voorzitter : Teun van den Bosch Vicevoorzitter@VerenigingReumaActiefdePeel.nl
-
Secretaris Paul Verbakel info@VerenigingReumaActiefdePeel.nl 06-48571220
Penningmeester Jos van den Boomen Penningmeester@VerenigingReumaActiefdePeel.nl
-
Bewegingscoördinator: Astrid van de Ven Bewegingsco@VerenigingReumaActiefdePeel.nl
-
Redactie ‘t Kontakt
-
Redactiekontakt@VerenigingReumaActiefdePeel.nl
-
Website beheerder Floris Haasnoot Floris_haasnoot@hotmail.com
-

Stel je vraag of verstuur je suggestie!

Naam :
Email adres:
Onderwerp:
Bericht:
Bij het verzenden gaat u akkoord met onze privacy voorwaarden
© Copyright 2018 vereniging reumaactief de peel.